Neden Chocoworld Franchise Olmalısın? Neden Chocoworld Franchise Olmalısın? - CHOCOWORLD

Neden Chocoworld Franchise Olmalısın?

DÜNYA’da HERGÜN 1.3 MİLYAR WAFFLE,KREP,PANCAKE VE TÜREVLERİ TÜKETİLİYOR

 

Sürdürülebilir nakit akışı ile Franchise’larımıza karlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

 

 

 

DÜNYA’NIN EN BÜYÜK CHOCOLATE CAFE ZİNCİRİ VE MENÜSÜNE SAHİBİZ!

215’dEn fazla ürün çeşidi,özel reçeteler ile üretilen ultimate lezzetler,Harika sunumlar ve modern konseptin tasarım ile buluştuğu mağaza ve kiosk’larımız ile hızla büyümeye devam ediyoruz.

Klasik lezzetlerin dışında Dünya lezzetlerini bir araya getirdiğimiz konseptimizde Japonya’nın Taiyaki’si Hongkong’un Bubble Waffle’ı Güney Kore’nin Bingsoo’su gibi onlarca ürünümüzü Chocoworld mağazalarında müşterilerimiz sipariş verdiği anda üretir sıcacık ve taze şekilde servis ederiz.

Bağımlılık yapan lezzetlerimiz, müşterilerimizin sadakati ile pekişir ve sürdürülebilir gelir kaynağı oluşurken işletmenizin önün’deki sıra uzayıp gider.

 

 

 

HAMMADDE’DEN DİREKT ÜRETİME, SATIŞTA KATMA DEĞER OLUŞTURUN

Chocoworld üretici olarak 80% oranında tüm ürünlerini Çikolata’dan Waffle Mix’ine ve daha onlarca ürününü kendi bünyesinde üretir bu sayede üreticiden direkt ürün satın alan bayilerimiz 30% oranda daha karlı satışlar yaparak Amortisman sürelerini kısaltırken karlılık oranlarını büyük bir ivmeyle arttırmış olurlar.

 

 

HER CHOCOWORLD MİNİ BİR FABRİKADIR

Chocoworld şubeleri birer Fabrika gibi çalışırlar, menü’de yer alan tüm ürünleri kendi bünyelerinde şeflerimizin verdiği akademik eğitimlere göre üretirler bu sayede rafta kalan ürünlerinizi bozulma gibi bir riski olmadan ihtiyacınız kadar ürün üretirsiniz. Avantajlarına gelin beraber bakalım,

İhtiyacınız kadar üreterek, Aylık 20% oranda zararın önüne geçiyorsunuz

Taze üretilen ürünler ile müşteri tarafından çok beğenilen işletme oluyorsunuz

Al-Sat yok, Chocoworld hammadde gönderir siz verilen tarife göre üretirsiniz, bu sayede Al-Sat’a göre 30% oranda daha yüksek kar’lar elde edersiniz

 

CHOCOWORLD EKOSİSTEMİ

Chocoworld Dışarıdan mimarlar ile çalışmaz, kendi bünyesinde barındırdığı Mimar ve imalat ekibi ile bir mağazayı veya kiosk’u baştan aşağıya  herşeyi kendi bünyesinde imal eder.

 

ÖZEL TEKNOLOJİK YAZILIM İLE KOLAY İŞ KONTROLÜ

Chocoworld tüm şubelerinde özel bir yazılım kullanır, bu sayede işletme sahibi işinin başında olmasa dahi şubesinde neler olup bittiğiniz anlık ciro takibi,stok girş ve çıkışları,anlık uyarılar ile telefonundan kolayca kontrol edebilir.

WordPress Image Lightbox