Çikolata Şelalesi Bayiliği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler! Çikolata Şelalesi Bayiliği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler! - CHOCOWORLD

Çikolata Şelalesi Bayiliği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

June 30, 2019 adminadmin No Comments

  •  

Herkese Merhabalar,

Bu önemli blog yazımızı okumaya başladığına göre artık ciddi ciddi bir yatırım yapma kararı vermiş gibi görünüyorsunuz. Bu süreçte sizlere aktaracağımız bilgiler ile sürecinize yön tayin edebilirsiniz.

Öncelikli olarak yatırımcıların klasik hatasına düşmeyin, peki nedir o hata? Sadece fiyat odaklı olmak, birçok yatırımcının bizi aradığı zaman ilk sorduğu soru bu yatırım bedeli ne kadar, aslında çok normal bir soru bunu sormanız gerekiyor ve sormalısınızda zaten, ancak bunu sorduktan sonra markanın size verdiklerini detaylı şekilde incelemiyorsanız ve bunlarla alakalı sorular sormuyorsanız hatalı karar verme olasılığınız oldukça yüksek. Peki şimdi nelere dikkat etmeliyiz çok fazla kafa karıştırmadan aşağıdaki maddeleri incelemeniz üzere huzurlarınıza sunuyoruz.

 

 

 

  • Ürün Gamı

Tek bir veya birkaç üründen ibaret menülerle bu işten kârlı çıkmanızın mümkün olmadığını belirtmeliyim, Ürün gamının geniş olması demek müşterinin özgürce ürün seçmesine ve tekrar tekrar gelmesine olumlu yönde katkı sağlar, sürdürülebilirlikte işte tam olarak burada devreye giriyor, Chocoworld’un menüsünde 40’tan fazla ürün olması ve her geçen Ay yeni ürünler ekleyerek ürün gamını büyütmesi bayilerimizin sürdürülebilir bir kazanç elde etmesini sağlar.

 

 

  • Lezzet

Tabiiki lezzetli bir ürün yediğimizde damaklarda bıraktığı o tat ve rayhayı unutmamız mümkün olmuyor, stabilize edilmiş ve standartlarını koruyan bir lezzet ve extra lezzetler ile müşterilerinizin sadakatini kazanabilirsiniz, Chocoworld Chocolate Café olarak 9 yıldır koruduğumuz ve üzerine katarak geliştirdiğimiz lezzet standartlarımız hem çikolata şelalesi alanında hemde Chocolate cafe alanında uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kazanmış uluslararası tescilli bir lezzettir.

 

 

  • Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, yatırımcının doğru karar vermesi ile başlayan, yanlış kararlar ile başladığı gün sonlanan çok önemli bir noktadır. Ürün gamı ve marka değeri aynı zamanda markanın ürünlerinde sergilediği gelişim, işletmenin ve yatırımcının yatırımının sürdürülebilir olmasını sağlar. Bu anlamda marka seçimi çok önemlidir.

 

 

 

 

 

  • Garanti

Bir Bayilik aldığınızda dolayısıyla birçok teçhizat alıyorsunuz ve bunların bakımları ve tamirleri süreç içerisinde önem arz etmektedir, bu anlamda markanın ürünlerinin ve teçhizatlarının arkasında durması çok önemlidir. Chocoworld kendi bünyesinde hizmet veren diğer markası olan Kitchbox ile bir teknik departmana sahiptir.

 

 

 

  • Reklam pazarlama danışmanlığı

İşletmenizin farkına varılsın, sosyal medya bir silah ve kimse doğrultursanız atış yapabilirsiniz hedeflemek ise çok kolay artık cep telefonlarından dahi sosyal medya reklamları verilebiliyor, sponsorlu reklamlar dünyasına hoşgeldiniz, bu konuda lokalize reklam vererek işletmenizin bulunduğu bölge deki potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz işte tam bu esnada Chocoworld sosyal medya danışmanları sizi doğru yönlendirerek doğru kişilere doğru reklamları göstermenizi sağlayacak ipuçları veriyor, bu destek ile işletmenizin müşteri sayısı artarken sizlerde doğru marka ile çalışmanın me kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olacaksınız.

  • AR-GE ve Ürün Gelişimi

Chocoworld Şef’leri her gün yeni reçeteler ve yeni ürünler deneyerek markanın ürün gamını genişletip müşterilerinize farklı lezzetler sunmanızı sağlar, yapılan düzenli kontroller ile işletmenizin ürün kalite standartını korumuş olursunuz.

 

Çikolata Şelalesi Bayiliği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

 

WordPress Image Lightbox